Црни панталони Дивисион Софтшел Армолине
Црни панталони Дивисион Софтшел Армолине

Црни панталони Дивисион Софтшел Армолине

3.700 Ден.

  • Softshell – ЕУ стандард
  • Материјал од водоотпорност
  • 10 функционални џебови
  • Лента за напнатост на краевите
Clear
SKU: ДивисионСофт01 Category: Tag:

Product Description

Црни панталони Дивисион Софтшел Армолине

Црни панталони Дивисион Софтшел Армолине – карактеристики:

  • Softshell – ЕУ стандард
  • Материјал од водоотпорност
  • 10 функционални џебови
  • Лента за напнатост на краевите

Димензии:

Големина Волумен на половината – цм 
S 72 – 80
M 80 – 88
L 90 – 96
XL 98 – 104
2XL 106 – 110

дополнителни информации

Veličina

S, M, L, XL, 2XL

top