Светло сив џемпер Assassin Armoline
Светло сив џемпер Assassin Armoline

Светло сив џемпер Assassin Armoline

2.610 Ден.

  • тесен модел, следете ја телесната линија
  • квалитетно изработување
  • достапни во други бои
Clear
SKU: АсасинСветлоСив Category: Tag:

Product Description

Светло сив џемпер Assassin Armoline

Светло сив џемпер Assassin Armoline – карактеристики:

  • тесен модел, следете ја телесната линија
  • квалитетно изработување
  • достапни во други бои

Димензии:

Големина S – обем на градите: 88-92
Големина M – обем на градите: 96-100
Големина L – обем на градите: 104-110
Големина XL – обем на градите: 112-118
Големинa 2XL – обем на градите: 120-124

Kompletnu ponudu džempera pogledajte ovde.

дополнителни информации

Veličina

S, M, L, XL, 2XL

top