Црни панталони Дивисион Софтшел Армолине

3.700 Ден.

  • Softshell – ЕУ стандард
  • Материјал од водоотпорност
  • 10 функционални џебови
  • Лента за напнатост на краевите
Clear
CompareAdded
SKU: ДивисионСофт01 Category: Tag:

Description

Црни панталони Дивисион Софтшел Армолине

Црни панталони Дивисион Софтшел Армолине – карактеристики:

  • Softshell – ЕУ стандард
  • Материјал од водоотпорност
  • 10 функционални џебови
  • Лента за напнатост на краевите

Димензии:

ГолеминаВолумен на половината – цм 
S72 – 80
M80 – 88
L90 – 96
XL98 – 104
2XL106 – 110

Additional information

Veličina

, , , ,