PANTALONI 100% PAMUK AIRBORNE SURPLUS NIGHTCAMO

2.990 Ден.

PANTALONI 100% PAMUK AIRBORNE SURPLUS NIGHTCAMO

 • 100% памук
 • 6 предни џебови
 • 2 задни џебови
 • лесни и удобни
 • 7 бои
 • големина: S – 7XL
Compare Added Add to Wishlist Browse Wishlist
SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: ,

Опис

PANTALONI 100% PAMUK AIRBORNE SURPLUS NIGHTCAMO

 

PANTALONI 100% PAMUK AIRBORNE SURPLUS NIGHTCAMO

 • 100% памук
 • 6 предни џебови
 • 2 задни џебови
 • лесни и удобни
 • 7 бои
 • големина: S – 7XL

Дополнителни информации

Veličina

, , , , , , , , ,