Sale!

PENTAGON ЈАКНА ARTAXES NAVY BLUE

6.890 Ден. 5.450 Ден.

ОПИС:

  • Видео – https://www.youtube.com/watch?v=xFyoSiyTE3Q
  • Направена одSoft-shellткаенина која е пријатна,мека,удобна и еластична.
  • Има систем за вентилација под пазувите и на грбот.
  • Grid-Tech постава е обрапотена со најдобрата волнена технологија.
  • Двонасочен YKK систем на закопчување. Може да се  откопчува т.е. закопчува и од стомакот и од главата.
  • Има лепенка на ракавите за закачување на амблеми,грбови и други обележја.
  • Лепенката е со висина од 13 см и ширина 8 см.
  • Водоотпорна капуљача може лесно да се извади и да се врати во јаката по потреба.
  • Моделите се достапни во разни бои.
  • Има 9 џеба.
  • Storm|Tex нуди 8000мм водоотпорна и 3000мм воздушна(вентилациска) мембрана.
  • Прикажи ги целиот каталог

Цена со вклучена достава!

Clear
SKU: N/A Category: Tag:

Description

PENTAGON ЈАКНА ARTAXES NAVY BLUE

PENTAGON ЈАКНА ARTAXES NAVY BLUE:

PENTAGON ЈАКНА ARTAXES PENTACAMO

Additional information

Veličina

, , , , , ,