Шорцеви Pentagon BDU 2.0 Rip Stop Pentacamo

Kарактеристики:

 • шорцеви со 7 џебови
 • двојно засилување на задникот
 • составот на материјалот
  • полистер: 65 %
  • памук: 35 %
 • РИП СТОП
 • YKK патент

Прикажи комплетна понуда

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

SKU: К05011-50 Категорија Ознаки: ,

Опис

Шорцеви Pentagon BDU 2.0 Rip Stop Pentacamo

Шорцеви Pentagon BDU 2.0 Rip Stop Pentacamo – карактеристики:

 • шорцеви со 7 џебови
 • двојно засилување на задникот
 • составот на материјалот
  • полистер: 65 %
  • памук: 35 %
 • РИП СТОП
 • YKK патент

Страница на Фејсбук

Дополнителни информации

Veličina

, , , ,