Surplus Airborne Raw Vintage Urban шорцеви 100% памук

Surplus Airborne Raw Vintage Urban

Видео снимката на производот

Kарактеристики:

 • производителот: Surplus, Keln, Германија
 • материјал: 100% памук
 • автентичен изглед
 • производство на високо квалитетни
 • затегнување ремени на краевите
 • четири џебови од предната страна
 • два џебови назад
 • големини на располагање: S, M, L, XL, 2XL, 3XL.

Прикажи комплетна понуда

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

SKU: 07-3598-26 Категорија Ознаки: ,

Опис

Surplus Airborne Raw Vintage Urban

Surplus Airborne Raw Vintage Urban – карактеристики:

 • производителот: Surplus, Keln, Германија
 • материјал: 100% памук
 • автентичен изглед
 • производство на високо квалитетни
 • затегнување ремени на краевите
 • четири џебови од предната страна
 • два џебови назад
 • големини на располагање: S, M, L, XL, 2XL, 3XL.

Veličine Surplus bermude

Страница на Фејсбук

Дополнителни информации

Veličina

, , , , ,