Купи!

Surplus vijetnamka M65 Camel

Original price was: 5.890 Ден..Current price is: 4.990 Ден..

Surplus M65 Vijetnamka Camel

Цена со вклучена достава!

ВИДЕО

 • Специфичен и препознатлив дизајн
 • Капа сокриена во крагна
 • Големи и пространи џебови
 • Внатрешен слој од полиестер кој може да се вади
 • Еполети на раменици
 • Подесувачи околу зглобовите на раце
 • Состав:
  • 65% полиестер
  • 35% памук
 • Производителот: Surplus gmbh, Cologne, Germany
 • Прикажи ги целиот каталог
Add to Wishlist Browse Wishlist
SKU: 20-3501-14 Категорија Ознаки: , ,

Опис

Surplus vijetnamka M65 Camel

Surplus vijetnamka M65 Camel

 • Специфичен и препознатлив дизајн
 • Капа сокриена во крагна
 • Големи и пространи џебови
 • Внатрешен слој од полиестер кој може да се вади
 • Еполети на раменици
 • Подесувачи околу зглобовите на раце
 • Состав:
  • 65% полиестер
  • 35% памук
 • Производителот: Surplus gmbh, Cologne, Germany
 • Прикажи ги целиот каталог

Дополнителни информации

Veličina

, , , , ,