Зелени панталони Division Softshell Armoline

  • Softshell – ЕУ стандард
  • Материјал од водоотпорност
  • 10 функционални џебови
  • Лента за напнатост на краевите

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

SKU: ДивисионСофт06 Категорија Ознаки: , ,

Опис

Зелени панталони Division Softshell Armoline

Зелени панталони Division Softshell Armoline – карактеристики:

  • Softshell – ЕУ стандард
  • Материјал од водоотпорност
  • 10 функционални џебови
  • Лента за напнатост на краевите

Димензии:

ГолеминаВолумен на половината – цм 
S72 – 80
M80 – 88
L90 – 96
XL98 – 104
2XL106 – 110

Дополнителни информации

Veličina

, , , ,