Зелени шорцеви Pentagon BDU rip stop 2.0

1.990 Ден.

Kарактеристики:

 • шорцеви со 7 џебови
 • двојно засилување на задникот
 • составот на материјалот
  • полистер: 65 %
  • памук: 35 %
 • РИП СТОП
 • YKK патент

Прикажи комплетна понуда

Clear
CompareAdded

Description

Зелени шорцеви Pentagon BDU rip stop 2.0

Зелени шорцеви Pentagon BDU rip stop 2.0 – карактеристики:

 • шорцеви со 7 џебови
 • двојно засилување на задникот
 • составот на материјалот
  • полистер: 65 %
  • памук: 35 %
 • РИП СТОП
 • YKK патент

Страница на Фејсбук

Additional information

Veličina

, , , , ,